icon

Retrica

7.3.8 için
Android

4.5

11

Fotoğraflarınıza vintage bir dokunuş ekleyin

14.4M

Bu uygulamayı oyla

Retrica fotoğrafınıza farklı filtreler eklemenize izin veren, Instagram gibi bir fotoğraf uygulamasıdır. Ancak Instagramın aksine Retrica size bu filtreleri gerçek zamanda eklemenize izin verir böylece bir fotoğrafı çekmeden nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Retrica toplamda seksenden fazla 'vintage' dokunuşu olan farklı filtre içerir. Filtreler sepya, siyah beyaz, yumuşak vb. tonlarda olabilir. Her farklı tattan ve neredeyse her renkten filtre mevcuttur.

Bununla birlikte normal fotoğraflar çekerek Retricada bunları kolajlayabilirsiniz. Eğlenceli ve orjinal bir kompozisyon yaratmak için tek bir fotoğraf ya da ardarda dokuz snapshot çekebilirsiniz.

Retrica aynı zamanda size tripod kullanarak fotoğraf çekmeye izin veren yapay gölgeleme(Instagramdaki gibi) veya zamanlayıcı gibi farklı seçenekleri de içerir.

Retrica mükemmel bir fotoğraf uygulamasıdır. İOS'taki başarısından sonra kategorisindeki ana referans noktalarından biri olan uygulama şimdi de Android'de ve size çok güzel ve tamamen ücretsiz özellikler sunuyor.
Gereksinimler

Android 2.2 veya daha üst sürüm gerektirir.

X